Esi-tech - pompa ciepła - ciepło z naturyEsi-tech - pompa ciepła - ciepło z natury

   Baseny   Ogrzewanie podłogowe   Kolektory słoneczne   GWC   Pompa ciepła  

System centralnego odkurzania NUERA

System centralnego odkurzania Nuera to najnowocześniejszy produkt na rynku, zdecydowanie wyróżniający się na tle konkurencji. Jego parametry techniczne, szlachetna obudowa i prosta filtracja zjednują sobie od ponad 40 lat grono nowych, tylko zadowolonych klientów.

Przed zakupem odkurzacza centralnego należy zwrócić uwagę co rzeczywiście jest oferowane w cenie. Jaki silnik znajduje się w obudowie, jaka jest gwarancja producenta, czy filtracja jest rzeczywiście najprostsza i czy parametry techniczne odpowiadają tym deklarowanym przez sprzedawcę?

Po analizie często okazuje się, że deklarowana filtracja bezobsługowa "samooczyszczenie filtra", czy też "perfekt filtracja" nie istnieje, bo każdy filtr należy od czasu do czasu czyścić lub wymienić. Deklarowana cicha praca urządzenia jest w rzeczywistości zdecydowanie głośniejsza, a dłuższa gwarancja oferowana jest często przy dokonywaniu drogich przeglądów okresowych.

Jest to jednorazowa inwestycja na lata, więc musi być ona dobrze przemyślana i nie ma tu miejsca na błąd. Dystrybucja Odkurzaczy Centralnych Nuera odbywa się po przez sieć certyfikowanych firm na terenie całej Polski. Firmy wyposażone są w jednostki prezentacyjne, które pozwolą zapoznać się z walorami oferowanymi przez markę NUERA.

Wybrane jednostki centralne dostępne są wraz z opatentowanym, dwukierunkowym systemem bezprzewodowym, który daje dodatkowe możliwości:

  • Zdalne uruchamianie jednostki centralnej bez potrzeby montażu przewodu elektrycznego przy rurociągu, lub gdy przewód sterujący został uszkodzony podczas prac budowlanych.
  • Pełna rzeczywista informacja na uchwycie węża o wszystkich ważnych funkcjach, jakie trzeba wykonać aby system pracował bezawaryjnie przez wiele lat.
  • Prosty system konfiguracji systemu - możliwość programowania kilku węży, przy bardzo dużych powierzchniach dodatkowy wzmacniacz sygnału.
  • Soft-Start z systemem płynnej regulacji mocy ssącej.
  • Niespotykana gwarancja producenta, daje pewność, że nasz system będzie działał długo i bezawaryjnie.

Przydatne akcesoria

W Nuera rozumiemy, że sprzątanie nie powinno sprawiać żadnych problemów, a korzystanie z systemu centralnego odkurzania i najlepszego osprzętu może stać się czystą przyjemnością. Dlatego to właśnie Nuera oferuje produkty o zdecydowanie wyższej jakości, niż inne dostępne na rynku. Nasz serwis gwarancyjny da Państwu poczucie bezpieczeństwa i sprawi, że docenicie Państwo wszystkie walory produktów Nuera.

Wszystkie zestawy sprzątające z ergonomicznym wężem Superior objęte są 5 letnią gwarancją!

Elastyczny wąż Nuera wyposażony został w ergonomiczny uchwyt, co sprawia, że korzystanie z niego staje się przyjemne i bezproblemowe. Nuera Air oferuje trzy różne technologie: inteligentna bezprzewodowa technologia dwukierunkowa, wygodna podstawowa technologia bezprzewodowa BW oraz tradycyjna technologia niskiego napięcia LV.