Esi-tech - pompa ciepła - ciepło z naturyEsi-tech - pompa ciepła - ciepło z natury

   Baseny   Ogrzewanie podłogowe   Kolektory słoneczne   GWC   Pompa ciepła  

Informacje ogólne

Inwestując dzisiaj w nową instalację grzewczą, powinniśmy od razu uwzględnić w swoich planach uzupełnienie jej o instalację solarną. Dzięki temu odniosą Państwo korzyści z niższego zużycia ciepła przede wszystkim dla całorocznego podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Zainstalowanie kolektorów słonecznych będzie świadczyć o tym, że trwale obniżając emisję CO2 podchodzą Państwo w rozsądny sposób do zagadnień ochrony środowiska naturalnego. Viessmann gwarantuje w tym celu optymalne współdziałanie wszystkich komponentów systemu, także z przyszłościową techniką.

Jednym z argumentów przemawiającym za inwestowaniem w technikę solarną, którego nie można niedoceniać, jest także związany z tym wzrost wartości Państwa domu.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy Viessmann w projektowaniu i produkcji instalacji solarnych mogą Państwo zaufać nowoczesnej technice i najwyższej jakości produktów tej firmy. Niezależnie od tego, czy stosują Państwo u siebie nowy kondensacyjny kocioł grzewczy na olej lub gaz, kocioł do spalania drewna czy też pompę ciepła – wszystkie urządzenia firmy Viessmann zaprojektowane są do współpracy z techniką solarną. Nie można tu pominąć naszych modułów fotowoltaicznych*, przy pomocy których mogą Państwo dzięki bezpłatnej energii słonecznej również wytwarzać energię elektryczną na własne potrzeby. Istnieje również możliwość po zawarciu umowy z zakładem energetycznym zasilania publicznej sieci energetycznej, za co będą Państwo otrzymywać wynagrodzenie.

Kolektory płaskie i rurowe firmy Viessmann odpowiadają wszystkim aktualnym wymaganiom w zakresie efektywnego i oszczędzającego koszty wspomagania ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania cwu.